محصولات تصادفی

کارتون پسر شجاع
قیمت :100000 ریالکارتون پسر شجاع

 

دوبله در 5 دی وی دی

 

همه پسر شجاع را خوب به خاطر داریم ! پسر شجاع همیشه با دوستانش کارهایی می کرد که باعث تحسین دیگران می شد البته روباه ناقلا و آقا گرگه هم همیشه مانع کارهای انها می شدند که در نهایت شکست می خوردند ! پسر شجاع ، برای همه ما خاطرات خوبی به همراه دارد .امیدواریم از دیدن این مجموعه لذت ببرید .
 
به یاد خانم کوچولو، خرس مهربان و شیپورچی بچه که بودیم، خیلی چیزها برایمان مهم نبود. به خیلی چیزها توجه نمی‌کردیم

 

 

وقتی آن سورتمة پرنده با اسب بالدار سفیدش و دنباله‌ای از ستاره‌های درخشان شروع به حرکت می‌کرد و صورت پسر شجاع و خانم کوچولو که با هم حرف می‌زدند تمام تصویر را پر می‌کرد و بعد چرخیدن آن‌ها در دایره‌های نورانی و تصویر وحشت‌زدة روباه کوچولو می‌آمد که به دکل چوبی قایق چنگ زده بود، دیگر هیچ چیز از دنیا نمی‌خواستیم. یک کاسه پر از پفک نمکی نارنجی و دیدن پسر شجاع که می‌رفت .

تا گیاه کوهی برای درمان خانم کوچولو بیاورد، همة دنیایمان می‌شد و باز همان قسمت‌های تکراری دوست داشتنی. اصلا هم مهم نبود که چرا سکنة این دهکده این‌قدر کم‌تعدادند و چرا آن‌قدر پدر و مادر مجرد در داستان زیاد است. هیچ سؤال نمی‌کردیم که مادر پسر شجاع کجاست؟

 

 

برایمان طبیعی بود که آن آقای سگ آبی را که شبیه خشکبار فروش محله‌مان بود،پدر پسر شجاع بنامیم؛ پسر شجاع که شروع می‌شد، من هم وارد دنیای رنگی او می‌شدم. با همان پیژامه و دمپایی و همان پیراهن آستین کوتاه چهارخانه. الان که به عکس‌های این برنامه نگاه می‌کنم، یاد مشق‌های ننوشته‌ام می‌افتم و عددنویسی با حروف و غروب‌های قرمز و نارنجی.

این کارتون در میان بچه های ایرانی به شهرتی (شاید بیش از ژاپن) رسید; تقریبا همه بچه هایی که در دهه شصت و اوایل دهه هفتاد تماشاگر برنامه کودک بوده اند، پسرشجاع را به یاد می آورند.


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است