محصولات تصادفی

کارتون مشاهیر بزرگ جهان
قیمت :45000 ریالکارتون مشاهیر بزرگ جهان

 

دوبله در 1 دی وی دی

 

کارتون مشاهیر بزرگ جهان بسیار فوق العاده و آموزنده برای کسانی که می خواهند فرزندانشان دانشمند و نابغه باشند. این کاتون زیبا بسیار مناسب برای شناخت فرزندان و کودکان شما همین طور خود شما با مشاهیر ایران و جهان است . افرادی که در این کره خاکی کاری بسیار بزرگ انجام داده و خدمتی به بشریت کرده اند. اما باید گفت که طرز انیمیشن و بیان و معرفی این شخصیت ها بسیار متفاوت و جذاب است به گونه ای که هرکس ا مجذوب و میخ کوب خود می کند.

این کارتون زیا برای آشنایی فرزندان شما با دستاوردهای تاریخ، ادیان، جهان و نوع ابتکارات دانشمندانی از جمله نیوتن،گالیله،انیشتین و.... می باشد.


این کارتون زیبا در یک دی وی دی و به تعداد 16 اپیزود (قسمت ) و هر قسمت در 10 دقیقه با کیفیتی بسیار خوب و عالی برای دیدن و لذت بردن شما از این مجموعه کارتون بسیار آموزنده و جذاب وجود دارد.

با خرید این کارتون زیبا ، نبوغ ،  استعداد و تلاش و پشتکار را به فرزندان خود هدیه دهید و در آینده شاهد اثرات آن باشید.

کارتون قديمي مشاهير بزرگ جهان برای آشنایی فرزندان شما با دستاوردهای تاریخ، ایان، جهان و نوع ابتکارات دانشمندانی از جمله نیوتن،گالیله،انیشتین و.... می باشد. کارتون مشاهیر بزرگ جهان گویای اطلاعات از زندگی نامه دانشمندان بزرگ جهان و ایران می باشد که ابتکارات و کارهای مثال زدنی در تاریخ انجام داده اند.


جهت دادن کادو و هدیه این کارتون زیبا فقط کافی است ، کارتون مشاهیر بزرگ جهان را به صورت سفارشی و پستی از فروشگاه اینترنتی ملی مارکت خریداری کنید. جهت خرید پستی کارتون مشاهیر بزرگ جهان بر روی آیکون خرید پستی کلیک کنید.


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است