محصولات تصادفی

مستند کروکودیل ها
قیمت :50000 ریالمستند کروکودیل ها

 

در 1 دی وی دی

مستندی جذاب در مورد نحوه زندگی و شکار، تولید مثل، زایش، رشد، تغذیه، مشخصات ظاهری و حمله به حیوانات دیگر و..

 

تمام قسمت های این مجموعه کمیاب راجع به دنیای جذاب و وحشی کروکودیل ها می باشد که هر بیننده ای را جذب خود می کند.

خالقان این مستند کوشیده اند که به بهترین شکل زندگی کروکودیل ها را جلوی دوربین ببرند.

مستند بسیار جذاب در مورد نحوه زندگی و شکار، تغذیه و حمله به حیوانات دیگر و...


 مستندی بسیار زیبا که با ارائه تصاویر بی نظیری از کروکودیل در شرایط مختلف شما را مجذوب خود می کند و به بررسی نحوی تولید مثل ، زایش ، رشد ، تغذیه ، مشخصات ظاهری و جسمی کروکودیل ها می پردازد …

تمساح (نام علمی : crocodile) یا کروکودیل جانوری است خزنده و سخت پوست دارای چهار دست و پا، در آب به راحتی شنا می کند، اما همیشه در آب نمی ماند، تخم هایش را در خشکی می گذارد. این حیوان دارای فک و دندان های بسیار نیرومند می باشد به خانواده کروکودیلیان تعلق دارد، کروکودیل‌ یا بطور عمومی “کروکز” خزنده‌ آبی و خشکی بزرگی است که در سراسر مناطق استوایی آفریقا ، آسیا ، آمریکا و استرالیا زندگی می‌کند. کروکودیل‌ مانند سایر موجودات ساکن در رودخانه‌ها و دریاچه‌ها و سرزمینهای مرطوب در آبهای شیرین و گاهی در آبهای کمی شور زندگی می‌کند.

تغذیه :

تمساح اغلب از مهره‌داران دیگر مانند انواع ماهی ها، خزنده‌ها و پستانداران و بعضی وقتها از بی مهرگانی مانند صدف ها و سخت پوستان با توجه به گونه‌های خود تغذیه می‌کنند. تمساح شجره تاریخی دارد و از زمانهای دور وجود داشته‌ و این اعتقاد وجود دارد که از زمان دایناسور ها به این طرف تغییرات ناچیزی داشته است.


مشخصات ظاهری و جسمی تمساح :

تمساح‌ به‌رغم سابقه ماقبل تاریخ، از انواع پیشرفته خزندگان هستند. برخلاف خزندگان دیگر، قلب چهار محفظه‌ای، دیافراگم و کورتکس مغزی هوشمند دارد. سیستم صوتی خارجی تمساح، علائم زندگی آبی و خاکی و سبک زندگی دوره‌ای دارد. تمساح‌ دوزیست است. تمساح بدن خط دار ناصافی دارد و می‌تواند به سرعت و راحت در آب شنا کند و همچنین می‌تواند هنگام شنا پاهای خود را در کناره‌های بدن خود جمع کند و با کاستن از مقاومت آب سریعتر شنا کند.

تمساح پا هایی باانگشتان چسبیده بهم دارد، گرچه این پاها برای پا زدن در آب به کار نمی‌رود، اما این خصوصیت امکان برگشت سریع و حرکتهای ناگهانی را در آب را به او می‌دهد. تمساح‌ در مسافت های کوتاه، حتی بیرون از آب خیلی سریع می‌باشد. تمساح آرواره‌های فوق العاده قوی و دندان‌های تیز برای گرفتن و پاره کردن گوشت دارد.


اگر دهان تمساح بسته نگهداشته شود نمی‌تواند آن را باز کند. بهمین دلیل برای مطالعه یا حمل و نقل تمساح‌، معمولا آرواره‌های او را با نوارهای فلزی می یا با بندهای لاستیکی بزرگ که از تایر و تیوب اتومبیل تهیه می‌شوند، می‌بندند. تمساح همچنین حرکات جانبی محدودی در گردن خود دارد.

خرید پستی مستند کروکودیلها


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است