محصولات تصادفی

کارتون مداد جادویی
قیمت :45000 ریالکارتون مداد جادویی

دوبله در 1 دی وی دی

قهرمان داستان پسری است که با استفاده از مدادی جادویی که یک کوتوله در مواقع نیاز به او می‌دهد، نقاشی‌هایی را می‌کشد که به اشیای واقعی بدل می‌شوند و با استفاده از آنها به کمک دیگران می‌شتابد. یک سگ نیز این پسر را در کارهایش همراهی می‌کند.


مداد جادو (به لهستانی: Zaczarowany ołówek) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی لهستانی است که استودیوی انیمیشن‌سازی سه-ما-فور تولید آن را از ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۶ برعهده داشته است


کارتون مداد جادویی ماجرای پسری باهوش است که با مداد خود اشیاء و جانورانی را می کشید و به آنها جان می بخشید بعضی مواقع نیاز به وسایلی داشت که با مداد جادوئی خود آن ها را می کشید و به وسایل واقعی در می آمد بعد نیز از وسایل استفاده می کرد!


مجموعۀ مداد جادو یک مجموعۀ صامت (بی کلام) است که دارای 31 قسمت 8 تا 10 دقیقه‌ای است. تولید این مجموعه در سالهای 1964 تا 1976 به طول انجامید. 26 قسمت اول آن به صورت تک قسمتی است، اما مابقی آن به صورت سریال دنباله‌دار است که بعدها در 1991 از این 5 قسمت آخر یک سینمایی ساخته شد.

با خرید این کارتون مداد جادویی آرشیو کارتونهای قدیمی خود را تکمیل سازید!


داستان  کارتون در مورد پسر بچه ای است که مداد جادویی دارد و هر چیزی که بخواهد می تواند با مداد  جادویی اش نقاشی کرده و حتی به نقاشی اش جان دهد!

عالی میشد اگه ما هم از این مداد جادویی ها داشتیم!


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است