محصولات تصادفی

محافظ پا
قیمت :150000 ریالمحافظ کف پا استراتز

Strutz


ویژگیهای محافظ پا استراتز :
– مناسب برای گودی و یا صافی کف پا
– کاهش درد در ناحیه های باسن , پا , زانو و کمر
– کاهش ناراحتی در قسمتهای مختلف پا
– قابل استفاده به صورت روزانه
– استفاده حتی بدون نیاز به پوشیدن کفش
– ظاهر زیبا


جهت جلوگیری از درد و خستگی پا طراحی شده است كه احساس آرامش و راحتی را برای شما فراهم می سازد. محافظ پا استراتز دارای تكنولوژی جدیدی است كه با جذب شوك های وارده به بدن خستگی و استرس را كاهش داده و فشار جسمی را از بین می برد. محافظ پا استراتز برای اشخاصی كه در ناحیه های پا , زانو , باسن و كمر احساس درد می كنند كاملا مفید بوده و كمك میكند درد اين ناحیه ها تسكین یابد. این پابند را می توانید با انواع كفش نیز استفاده كنید و تاثیر آن را كاملا به چشم خود ببینید .

آیا از گودی كمر رنج میبرید؟

آیا پا درد و كمر درد و زانو درد شما را آزار می دهد؟

آیا بدنبال درمانی برای صافی كف پا می گردید؟

دیگر نگران نباشید!!!

محافظ پا استراتز Strutz به تمام دردهای شما پایان می دهد

بهترین و توصیه شده ترین درمان پادرد

 

فقط كافیست این محصول بی نظیر را تهیه و استفاده نمایید

با درد پا و ناراحتی های راه رفتن خداحافظی كنید

درمان صافی كف پا

راحتی دویدن طولانی مدت

ساختار پیچیده ای از ۲۶ استخوان و ۳۳ مفصل لایه لایه با یک شبکه در هم پیچیده از ۱۲۶ عضلات، لیگامانها و اعصاب است. فرد به طور متوسط باید چهار ساعت روی پای خود بایستند و در روز بین ۸۰۰۰ و ۱۰،۰۰۰ قدم برمی داریم. پاها نسبت به بقیه بدن بسیار کوچک هستند ، ودر هر مرحله نیروی فوق العاده ای بر روی آنهاوارد می شود که حدود ۵۰ درصد بیشتر از وزن بدن شخص است. در طول یک روز به طور متوسط نیروی ترکیبی معادل چند ین تن بر پاوارد  می شود. علاوه بر حمایت از وزن، پا به عنوان کمک فنر و به عنوان یک اهرم به حرکت پا به جلو عمل می کند وموجب تعادل و تنظیم بدن در سطوح ناهموارمی گردد.  پس،  تعجب آور نیست که حدود ۷۵٪ از افراد درطول زندگی خود درد پارا تجربه می کنند. با توجه به مطالعه اخیر، پا درد مزمن و شدید برای یکنفر از هفت نفر از زنان از کار افتاده تجربه می شود.

محافظ پا استراتز جهت جلوگيری از درد و خستگی طراحي شده است
كه احساس آرامش و راحتی را برای شما فراهم می سازد ...
محافظ پا استراتز Strutz به تمام دردهای شما پایان میدهد.

 


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است